Jau otro reizi Latvijas Universitātes modernais un vērienīgais Akadēmiskais centrs Torņakalnā uzņems jaunu atklājumu, emociju un iedvesmas pasākumu ,,LU Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienu'', kas šogad tiks aizvadīts 25. septembrī – nedēļā, kad Latvijas Universitāte svinēs savu 101. dzimšanas dienu.

Arī šogad norises programma būs piesātināta ar interesantām aktivitātēm ar galveno vadmotīvu ,,viedā universitāte’’. Pasākums dod iespēju studentiem, pētniekiem un absolventiem demonstrēt gada laikā paveikto, kā arī radīt jaunas, inovatīvas idejas.

Jāizceļ, ka pirmo reizi galvenā pasākuma gaidīšana tiks īsināta ar ,,Tehnoloģiju pēcpusdienām’’ jeb iesildošām lekcijām trīs nedēļu garumā:

  • 10. septembrī stāstīs ,,Kā septiņās minūtēs pārliecināt par savu ideju’’,
  • 17. septembrī tiks apspriesta ,,Viedā pilsēta un viedā universitāte’’,
  • 24. septembrī diskutēsim par "Māksla, mākslinieks un mākslīgais intelekts".

Kā minēts, pasākums tiks aizvadīts otro gadu pēc kārtas, taču tā būs pirmā reize, kad tā laikā Latvijas Universitāte atzīmēs savu jubileju – Latvijas Universitātei 101! Līdz ar to viens no dienas gaidītākajiem notikumiem būs LU jubilejas vakars ar sarunām, mūziku un dejām!

Pasākuma programma tiks paziņota gaidāmo nedēļu laikā, tāpēc jaunumiem seko līdzi "Facebook" vai www.lu.lv.

Svarīgi piebilst, ka pasākuma klātienes apmeklējums tiks uzraudzīts, balstoties uz tā brīža valsts noteiktajiem ierobežojumiem, taču ikviens interesents var būt drošs, ka pasākumam būs iespēja sekot līdzi jebkurā gadījumā, jo gan dienas programmai, gan vakara daļai būs pieejama video tiešraide.

Pasākuma klātienes apmeklētājiem ieeja būs bez maksas.

 

Pieteikties Zināšanu agorai

 

 

Pieteikties Ideju laboratorijai