Vai vēlies uzzināt, kā uzsākt savas gaitas biznesā? LU studentu Biznesa inkubatora vadītājs Kārlis Kivlenieks intervijā ar Radio NABA iepazīstina ikvienu, kas ir gatavs attīstīt savu ideju citā līmenī. Ar savu pieredes stāstu klausītājus arī iepazīstina Elvis Kreicis, kurš vada ideju laboratorijas studentu komandu, kas veido digitālu kursu par klimata pārmaiņām.

Pilno Radio NABA raidījumu iespējams noklausīties šeit.

Kādas iespējas studentiem pavet Inovāciju granti? Sarunā ar Radio NABA prof. Signe Bāliņa pastāsta visu par un ap Latvijas Universitātes Inovāciju grantu programmu un to, kā tā spēj sekmēt Latvijas Universitātē studējošo inovāciju pieteikumu īstenošanu, attīstīt studējošo inovācijas spēju un uzņēmīgumu risinot sabiedrībai vai tās daļai nozīmīgas problēmas augstskolu un studējošo sadarbībā ar komersantiem.

Pilno Radio NABA raidījumu iespējams noklausīties šeit.

2020. gada pavasarī tiešsaistē norisinājās piecu augstskolu triecienprogramma CrisisLab 2020, kas pulcēja vairāk nekā 280 dalībniekus, starp kuriem bija arī mūsu viesis Kristers Nagainis. Viņš kopā ar citiem studentiem meklēja atbildes uz problēmsituācijām, kuras iesniedza dažādu nozaru institūcijas un uzņēmumi. Dibinot komandu kopā ar Ingunu Kaniņu, viņi saņēma  Latvijas Universitātes balvu par risinājumu ar lielāko ietekmi uz krīzes pārvarēšanu - tika izstrādāta pacientu pārvietošanas kameras prototips.

Pilno Radio NABA raidījumu iespējams noklausīties šeit.

Kādi ir ieguvumi uzņēmumiem iesaistoties projektā “Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem”? Vai darba devējam interesē studējošā ārpus studiju aktivitātes? Un kādas izaugsmes iespējas piedāvā Microsoft?

Noklausies interviju ar Microsoft vadītāju Baltijas valstīs un inženierzinātņu doktori Renāti Strazdiņu!