Inovāciju un uzņēmējdarbības programma norisinājās Latvijā (Rīgā) un Lielbritānijā (Kembridžā). Nodarbībās tika aicināti piedalīties studenti ar savām biznesa idejām, kuri ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību. Programmas pirmajā daļā, kas notika Rīgā, studenti attīstīja savas biznesa idejas un, prezentējot tās, sacentās par iespēju piedalīties inovāciju darbnīcās kursu otrajā daļā Kembridžā. Programmas nodarbības vadīja pieredzējuši pasniedzēji un uzņēmēji no Latvijas un Lielbritānijas.

Mērķis - veicināt starptautisko sadarbību uzņēmējdarbības kompetenču pilnveidošanai un inovatīvu ideju attīstībā, nodrošinot Latvijas studentu sadarbību ar ārvalstu studentiem. Izstrādēs iesaistītie studenti saņēma stipendijas, kā arī tika nodrošināts zinātnisko vadītāju atalgojums. Nepieciešamības gadījumā tika nodrošināta studentu mobilitāte.