Latvijas studentiem festivāls sniegs iespēju ne tikai iegūt informāciju par aktuālajām inovāciju attīstības un uzņēmējdarbības atbalsta iespējām Latvijā un Eiropā, bet arī iepazīt vadošo IT un citu inovatīvu uzņēmumu piedāvājumu.

Festivāls nodrošinās platformu, kur studenti vienuviet iegūs informāciju par Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes Studentu inovāciju programmu aktivitātēm, kā arī nodrošinās iespēju centralizēti pieteikties uz tām. Festivāla satelītpasākumi tiks organizēti gada ietvaros.

Mērķis - Veicināt studentu interesi un izpratni par studējošo inovāciju kompetences un uzņēmējspēju attīstības iespējām un aktivitātēm Studentu inovāciju programmās Latvijas Universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē un Rīgas Stradiņa universitātē Festivāls tiks organizēts reizi gadā oktobrī, pulcējot vismaz 50 starptautiskus uzņēmumus.

ICEBREAKERS dos iespēju iepazīt biznesa iespēju daudzveidību dažādās tautsaimniecībai nozīmīgās jomās. Festivāla organizatori atlasīs, sazināsies un uzaicinās festivālā piedalīsies starptautiskas kompānijas, lai dalītos ar veiksmes stāstiem un studentiem piedāvātu jaunas karjeras iespējas. Paralēli galvenajai skatuvei tiks izveidoti stendi, lai nodrošinātu studentiem viegli pieejamu un uztveramu informāciju par Latvijas un Eiropas akseleratoru piedāvājumu, kā arī dažādu starptautisko programmu iespējām. 2020.gada festivālā tiks iekļauts grantu konkurss, kas būs pieejams komandām, kas beigušas pirmsinkubācijas apmācību programmu 2019. gadā (aktivitāte Nr. 2).

Kā paralēlās aktivitātes festivālā būs arī labās prakses, kas tiek īstenotas citu valstu uzņēmējdarbības veicināšanas festivālos:

  • Vecmāmiņu žūrija, kas testē biznesa idejas - festivāla ietvaros tiks uzaicināti sabiedrībā aktīvi seniori, gan ar uzņēmējdarbības pieredzi, gan bez tās, lai dotu iespēju jauniešiem pārbaudīt savu uzņēmējdarbības ieceri, prezentējot to un saņemot ieteikumus novērtējumu un padomus no senioriem. Paralēlā aktivitāte tiks organizēta noteiktā laikā, dodot iespēju iepriekš pieteikties un sagatavotu prezentāciju;
  • Livestream intervijas ar iedvesmojošiem uzņēmējiem;
  • Investoru brokastis.

Festivāla satelītpasākumi tiks organizēti visa gada garumā - reizi mēnesī biznesa vakari LU studentu biznesa inkubatorā un Garage48 hakatoni RTU.

Vairāk informācijas un pieteikšanos meklē https://icebreakers.lv/