„CrisisLab” triecienprogramma - studentu komandas meklē atbildes uz dažādu Latvijas organizāciju iesniegtajām problēmsituācijām, kas radušās globālās pandēmijas, ārkārtējā stāvokļa un noteikto pārvietošanās, pulcēšanās un sociālās distancēšanās ierobežojumu rezultātā. 

Aktivitātes ietvaros dalībniekiem ir iespēja apmeklēt vērtīgus tiešsaistes seminārus jeb vebinārus ideju ģenerēšanā un validēšanā, kurus vada nozares profesionāļi un eksperti, kas palīdz dalībniekiem ne tikai izveidot savus risinājumus, bet sniedz vērtīgas zināšanas arī citās dzīves situācijās un mācībās kopumā. 

Rezultāts būs reāli, praktiski ieviešami risinājumi uzņēmumos, organizācijās, valsts un pašvaldību institūcijās. Visur, kur ir problēma un tai vajag atrast risinājumu, saliekot kopā idejas, rīkus, prātus un pieredzi. Turklāt ļoti svarīga ir projekta vai risinājuma ilgtspēja.

Iniciatīvu „CrisisLab” organizē augstskolas, kas īsteno ERAF līdzfinansēto projektu “Inovāciju granti studentiem”: Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Jūras akadēmija, Ventspils Augstskola, Liepājas Universitāte. Aktivitātē piedalās arī Biznesa augstskola Turība.