„CrisisLab” triecienprogramma - studentu komandas meklēja atbildes uz dažādu Latvijas organizāciju iesniegtajām problēmsituācijām, kas radušās globālās pandēmijas, ārkārtējā stāvokļa un noteikto pārvietošanās, pulcēšanās un sociālās distancēšanās ierobežojumu rezultātā. 

Aktivitātes ietvaros dalībniekiem bija iespēja apmeklēt vērtīgus tiešsaistes seminārus jeb vebinārus ideju ģenerēšanā un validēšanā, kurus vadīja nozares profesionāļi un eksperti, kas palīdzēja dalībniekiem ne tikai izveidot savus risinājumus, bet sniedza vērtīgas zināšanas arī citās dzīves situācijās un mācībās kopumā. 

Rezultāti ir reāli, praktiski ieviešami risinājumi uzņēmumos, organizācijās, valsts un pašvaldību institūcijās. Visur, kur ir problēma un tai vajag atrast risinājumu, saliekot kopā idejas, rīkus, prātus un pieredzi. Turklāt ļoti svarīga ir projekta vai risinājuma ilgtspēja.

Iniciatīvu „CrisisLab” organizē augstskolas, kas īsteno ERAF līdzfinansēto projektu “Inovāciju granti studentiem”: Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Jūras akadēmija, Ventspils Augstskola, Liepājas Universitāte. Aktivitātē piedalās arī Biznesa augstskola Turība.