Latvijas Universitātes (LU) Inovāciju centrs LUMIC aicina studentus piedalīties trīs mēnešu inovāciju programmā “Zinātnes komunikācija II”. Piesakies, iegūsti noderīgas zināšanas, pieredzi un saņem naudas balvas. Zinātne tiešsaistē – vienkārši par sarežģīto!

Dalība programmā sniegs lieliskas iespējas un atbalstu studentiem, kuriem interesē pētniecība vai kuri jau ir iesaistīti pētnieciskajā darbībā un vēlas iemācīties par moderniem, efektīviem komunikācijas līdzekļiem, lai veiktais pētījums sasniegtu paredzēto mērķauditoriju. Programma palīdzēs attīstīt stratēģisko domāšanu, komunikācijas spējas, uzņēmējspēju, prasmi “pārdot” savu ideju, piesaistīt finansējumu, kā arī veidot viegli saprotamu komunikāciju ar sabiedrību par zinātni un zinātniskiem pētījumiem.

Šī programma būs lielisks atspēriena punkts studentiem, kas jau ir iesaistīti kādā pētnieciskajā darbībā, kuriem interesē saprast, kā rīkoties ar to, kas jaunajam pētniekam jau ir, kā publicēt un virzīt tālāk savu ideju.

Inovāciju programmas “Zinātnes komunikācija II” dalībnieku komandām būs pieeja dažādiem pētījumiem un iespēja komunicēt ar pētījuma komandu, lai padziļināti izprastu pētījuma ideju un rezultātus. Komandas radīs idejas, kā par šiem pētījumiem veiksmīgāk komunicēt ar sabiedrību. Viens no programmas rezultātiem būs izveidots komunikācijas plāns sava vai izvēlētā pētījuma popularizēšanai.

 “Zinātnes komunikācijas II” programmā labāko komandu apbalvošanai ir paredzētas vienreizējās stipendijas par godalgotu vietu tām komandām, kuras saskaņā ar komisijas lēmumu īstenojušas labākās idejas un sasniegušas labākos rezultātus. Paredzētais stipendiju fonds ir 4500 EUR.

  • 1. vietas ieguvēji saņems 2000 EUR;
  •  2. vietas laureāti – 1500 EUR;
  •  3. vietas ieguvēji – 1000 EUR.

Pasākumā var piedalīties jebkurš Latvijas augstskolas un koledžas students. Dalībniekiem jāreģistrējas, aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu līdz 5.marta plkst. 24.00. Reģistrācijas anketu var aizpildīt LU Inovāciju centra tīmekļa vietnē www.lumic.lu.lv vai ŠEIT.

Radi idejas zinātnes komunikācijai un saņem balvas!

"Zinātnes komunikācijas II" programma.

"Zinātnes komunikācija II" nolikums.

Pasākums tiek organizēts ar ERAF līdzfinansētā projekta Nr. 1.1.1.3/18/A/007 “Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem” atbalstu.