Tieši 100 dienas pirms studentu un jauno profesionāļu biznesa iespēju festivāla “Icebreakers’21”, 30. jūnijā, ikviens interesents ir aicināts pievienoties festivāla ieskaņas pasākumam “100 Days ‘til Breaking the Ice”. Pasākums būs pieejams apmeklētājiem gan klātienē, gan arī tiešraidē “Icebreakers” Facebook lapā.

Icebreakers’21 ieskaņas pasākuma mērķis ir “pavērt” priekškaru tēmām, par kurām tiks plašāk diskutēts festivālā šī gada 8. oktobrī, kā arī aktualizēt nepieciešamību pēc jaunām biznesa idejām, pārmaiņām un inovācijām. Dalība pasākumā ir bez maksas. 

Studentu un jauno profesionāļu biznesa iespēju festivāls “Icebreakers'21” šoruden norisināsies jau ceturto reizi. Festivāla pastāvēšanas laikā tas ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem starptautiskajiem uzņēmējdarbības notikumiem Latvijā un Baltijas reģionā, piedāvājot plašu programmu jaunajiem biznesa censoņiem. Šogad pasākuma galvenais vadmotīvs būs "Jaunas nākotnes meklējumos", akcentējot nepieciešamību pēc pārmaiņām, inovācijām, attīstības un spējas pielāgoties mūsdienu mainīgajiem apstākļiem.

Ieskaņas pasākumā 30. jūnijā no plkst. 17.00 līdz 20.00 plānota Baltijas valstu universitāšu ekspertu diskusija par nākotnes tendencēm izglītībā, jaunuzņēmumu pārstāvju diskusija par inovācijām  medicīnas nozarē, kā arī pieredzes stāsts par biznesa idejas attīstīšanu līdz reālam produktam. Pasākums norisināsies angļu valodā. 

Pasākuma laikā norisināsies arī tiešsaistes meistarklase par dizaina domāšanu. Vietu skaits meistarklasē ir ierobežots. Meistarklasi organizēs uzņēmums "Design Elevator", un tās apmeklētājiem būs iespēja praktiski izzināt dizaina domāšanas metodes. Arī šī aktivitāte norisināsies angļu valodā. Pieteikšanās un detalizētāka informācija atrodama šeit

Kā jau ziņots iepriekš, oktobrī plānotā festivāla centrālais notikums jeb kulminācija ir Biznesa ideju konkurss, kur studentiem būs iespēja iegūt 10 000 EUR sava biznesa attīstīšanai, prezentējot ideju festivāla ekspertu žūrijai.

Festivāls vienuviet pulcē studentus, jaunos uzņēmējus, pētniekus, biznesa ekspertus un entuziastus no Baltijas, lai diskutētu par potenciālajām iespējām uzņēmējdarbībā, pieejamajiem atbalsta instrumentiem biznesa uzsākšanai un inovāciju radīšanai. Tādējādi plānots veicināt universitāšu sadarbību, kā arī nodrošināt informāciju studentiem par iespējām veidot ne tikai starpdisciplināras komandas vienas augstskolas ietvaros, bet arī starpaugstskolu komandas, kā arī iespējas izmantot dažādu citu piesaistīto sadarbības partneru infrastruktūru, kas paver daudz plašākas iespējas studentiem viņu inovatīvo projektu realizācijā.

Vairāk informācijas par pasākumu:  https://www.facebook.com/events/3930063643746866 

Festivālu organizē LU studentu Biznesa inkubators sadarbībā ar projekta ieviešanas partneriem Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina Fabriku.

Pasākums tiek organizēts ar ERAF līdzfinansētā projekta Nr. 1.1.1.3/18/A/007 “Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem” atbalstu.

Festivāla atklāšanas pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un TVNET.