LU Jauno Inovāciju un tehnoloģiju diena (JTID) 2021.gadā notiks 23.un 24.septembrī – nedēļā, kad Latvijas Universitāte svinēs savu 102. dzimšanas dienu. Pasākums atkarībā no epidemioloģiskās situācijas, notiks klātienē vai attālināti.

JTID 2021.gada vadmotīvs “Spēja un iespēja – ilgtspējīgas inovācijas

Pasākuma mērķauditorija ir LU esošie, bijušie un topošie studenti, un citi interesenti. Mērķis ir parādīt LU esošo un bijušo studentu sasniegumus aizraujošā un visiem saprotamā veidā, lai veicinātu sabiedrības interesi par studijām, zinātni, inovācijām, un stiprinātu cilvēkos pārliecību, ka zinātne mūsdienās ir atvērta, perspektīva, inovatīva un aizraujoša nozare.

Inovācijas šīs dienas kontekstā netiek saistītas tikai ar tehnoloģijām, bet ar radošu, tālredzīgu skatu uz katru konkrēto nozari un tās attīstību. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja:

• piedalīties Ideju laboratorijā jeb Virtuālajā domnīcā, kur varēs ģenerēt jaunas idejas, satikt iedvesmojošus mentorus, mācīties dizaina domāšanas darbnīcās un daudz ko citu;
  • uzzināt par jaunākajām inovācijām Zināšanu agorā, kurā piedalīsies LU zinātnieki un pētnieki, dažādu inovāciju pasākumu (inkubatoru, hakatonu u.c.) uzvarētāji un LU sadarbības partneri;
  • noklausīties īpašo viesu diskusiju dueļos;
  • piedalīties dažādos blakus pasākumos.

Pasākuma mājaslapa ar pilno informāciju par to pieejama šeit: tehnologijudiena.lu.lv