Latvijas Universitātes un Microsoft inovāciju centrs trešdien, 5. decembrī, rīko semināru “Kā mēs strādājam 21. gadsimtā”, kurā nozaru specialisti stāstīs par modernas darba vides attīstības tendencēm, iespējām strādāt attālināti, kā arī būs iespēja apgūt ātrus komandu rīkus, lai sadarbību darba vietā padarītu vienkāršāku.

Cilvēkiem, kas strādā zināšanu darbu, vairs nav nepieciešams atrasties konkrētā vietā noteiktā laikā, jo darbu var izdarīt dažādi. Tajā pašā laikā nenoteiktība un nepārredzamība ārējā vidē pieprasa ļoti ciešu sadarbību komandā, pārliecināta biznesa vadības lektore un konsultante Anita Gaile.

“Tehnoloģiju radītās iespējas un modernā cilvēka ekspektācijas attiecībā uz darba vidi izvirza jaunus standartus gan vadītājiem un līderiem, gan darbiniekiem. Spēja noteikt un vadīt cilvēkus konkrētu mērķu sasniegšanai, procesa norises caurspīdīguma nodrošināšana un efektīva starppersonu komunikācija ir šodienas organizācijas darba pamats,” uzsver A. Gaile.

“Squalio” vecākais produktivitātes risinājumu speciālists Kristaps Sedols uzskata, ka moderna darba vide ir plaši interpretēts termins, un bieži vien tā pieminēšanas konteksti ir grūti saistāmi ar ikdienu.

“Man prieks, ka vienā pasākumā iespējams gūt reālu līdzcilvēku pieredzi no biznesa, personāla, juridiskās un tehnoloģiju perspektīvas. Lai arī kuru no sfērām pārstāvētu dalībnieks, organizācijai no kolēģa iesaistes seminārā ir laba iespēja ātri gūt taustāmus rezultātus attālinātas un draudzīgas darba vides radīšanā,” norāda K. Sedols.

Seminārā pirmajā daļā speciālisti stāstīs par modernām darba vides attīstības tendencēm un darba aizsardzības un praktiskajiem aspektiem, kā arī tehnoloģiju izmantošanas iespējām, strādājot attālināti. Savukārt semināra otrajā daļā būs iespēja praktiski izspēlēt scenārijus, kā vadīt un strādāt virtuālās komandās. Praktiskā semināra daļai dalībnieki tiek aicināti ņemt līdzi savu datoru.

Pieejama semināra PROGRAMMA.